#PRILEZITOST: CLIMATE CHANGEMAKER

#PRILEZITOST: CLIMATE CHANGEMAKER

Ještě do 17. června je možné se přihlásit do ročního programu pro TV profesionály, kteří chtějí přinést změnu a získat větší vliv v prosazování klimatického obsahu na TV obrazovky. Tento program, pořádaný the TV Foundation, je pro vybrané zdarma. Podmínkou je, že daný člověk pracuje v televizním průmyslu nejméně 10 let a je na vedoucí pozici s určitým vlivem.

Vítány jsou přihlášky od lidí, kteří pracují v jakékoli oblasti televizního vysílání a v jakémkoli žánru. Omezení je pouze u lidí, kteří pracují na pozicích před kamerou, jako jsou moderátor nebo herec.  Pokud však vedle této činnosti vykonávají i funkci mimo kameru, například jako produkční, mohou přihlášku podat.

Program Changemakers je pro vybrané zdarma a zahrnuje vstupenku na Edinburský televizní festival (19. - 23. srpna), kde bude program představen na Changemakers Dinner ve čtvrtek 22. srpna, dále dostanou i ubytování v Edinburghu. Vedle toho program zahrnuje tři osobní setkání v průběhu roku, na kterých se Changemakeři seznámí s výzkumem, nasdílí nejrůznější nápady, pochopí praktické aspekty storytellingu s dopadem přímo v jejich pozici a  identifikují případné výzvy nebo překážky, které se jich týkají. Důležité bude také navázání kontaktů s komunitou profesionálů z televizního průmyslu, kteří se zajímají o to, jak posunout klimatický obsah kupředu.

PŘIHLÁŠKU MŮŽETE VYPLNIT ZDE

Více informací naleznete zde.