POZVÁNKA: Uhlíkové kalkulačky v audiovizi

POZVÁNKA: Uhlíkové kalkulačky v audiovizi

Zveme Vás na speciální učební modul FAMU o uhlíkových kalkulačkách, který proběhne již tento pátek 22.3. od 10:00 do 15:00 v učebně U4.

V rámci modulu, kterým budou provádět Zuzana Bieliková, Hana de Goeij a Aneta Kožuszniková, se budou probírat principy udržitelnosti v kontextu velkých produkčních studií, a to i z pohledu budoucího vývoje evropské audiovize. Uvedeny budou případové studie a praktická část modulu představí nástroje, které zjednodušují nejen implementaci těchto principů na place, stejně tak jako již v brzké době povinný proces ESG reportingu.

Výše zmíněné expertky praktikující zelené natáčení v tuzemském i evropském prostředí představí nástroje uhlíkových kalkulaček, které zpřístupňují snadnější prioritizaci oblastí, na které se zaměřit s ohledem na snižování emisní stopy, jejich význam a kontext role těchto nástrojů v prostředí audiovize. 

Své místo si registrujte na emailu anna.tabaskova@famu.cz

Více se dozvíte na webu FAMU

Pro praktickou část výuky je doporučeno předem se registrovat na stránkách organizace Albert, jejíž kalkulačka se zde bude také probírat.